Anmälda deltagare till Höstmötet 2019

| Ankomstdag | Förnamn| Efternamn | E-post | Passagerare | Rumstyp| Delar rum med| Önskemål
Torsdag Lars Jakobsen lj@nyka.dk Dobbeltrom Ole Lentz
Torsdag Ole Lentz mail@olelentz.dk Dobbeltrom Lars Jacobsen
Torsdag Henrik Nielsen phincheli@post.tele.dk Moderne Enkeltrom
Torsdag Sven Stenarson sven.stenarson@gmail.com Moderne Dobbeltrom Curth Månsson
Torsdag Reidar Eide reidareide@mac.com Kirsti Kristoffersen Moderne Dobbeltrom Kirsti Kristoffersen Kirsti har allergi mot nøtter, mandler, egg.
Torsdag Jan Skytte Pedersen jsp@herm.dk Marianne Fisker Pedersen Moderne Dobbeltrom Marianne Marianne har skaldyrsallergi
Torsdag Geir Owe geir.owe@getmail.no Moderne Enkeltrom
Torsdag Glenn Ivar Dammen gid@online.no Standard Enkeltrom
Torsdag Curth Månsson curth.mansson@telia.com Moderne Dobbeltrom Sven Stenarsson glutenintolerant, separata bäddar i dubbelrum
Torsdag Dagfinn Christensen klavechr@online.no Moderne Dobbeltrom Arne Tor Hagaseth
Torsdag Erkki Koskinen erkki.i.koskinen@gmail.com Leena Standard Dobbeltrom
Torsdag Arne Tor Hagaseth ar-torh@online.no Moderne Dobbeltrom Dagfinn Christensen
Fredag Kristen M. Hyrve Kristen@hyrve.net Else S. H.Hyrve Standard Dobbeltrom Else S. H.Hyrve Ingen ting spesielt med oss!
Torsdag Steinar Skånhaug steinar@daro.no Aud Skånhaug Standard Dobbeltrom Aud Skånhaug Trur ikkje det!
Fredag Arne Egil Retteraasen aeretteraasen@gmail.com Moderne Enkeltrom Med forbehold
Torsdag Jaakko Ingren jaakko.ingren@gmail.com Standard Enkeltrom
Torsdag Roy Vidar Aurland gid@online.no Moderne Enkeltrom
Torsdag Per Eirik Silsand per@prioritycargo.no Standard Enkeltrom
Torsdag Greger Hedin info@heco.nu Standard Dobbeltrom Henrik ?